Završio je Expo Gamers: titula vodećeg regionalnog događanja gaming industrije i dalje na Kvarneru
Proteklog vikenda Opatija je ponovno postala središte regionalne gaming industrije, digitalne kulture i suvremene zabave. Treće izdanje Expo Gamersa okupilo je više od 2.000 posjetitelja, više od 50 međunarodnih govornika, izlagača i gostiju te ponudilo preko 70 programskih točaka u dva dana konferencije, radionica, panela, gaming turnira i sajamskog sadržaja…. Više →

